HAKKIMIZDA  

 

Tarım sektörü dışından farklı sektörlerde çalışan arkadaşlar olarak Tıbbi ve Aromatik Bitkilerin ülkemizde gereken farkındalığa ulaşmadığı düşüncesiyle Uludağ Agro Tıbbi Aromatik Bitkiler Merkezini kurarak çalışmalarımıza başladık.

 

Başlangıç olarak Lavanta ve Altınotu türleriyle başladığımız tedarik ve bilgilendirmelerimize zamanla Adaçayı, Altınotu, Aynı Sefa, Biberiye, Civanperçemi, Melisa, Kekik, Kantaron, Papatya, Paçhulli vs. gibi türleride ekleyip, çeşitlerimizi ve ürünlerimizi arttırarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

 

Tıbbı Aromatik Bitkiler Konusunda Türkiye'de daha çok değer yaratmak misyonuyla Tıbbi Aromatik Bitkilerin Tohum-Fide tedariği ve satışı, Tıbbi Aromatik Bitki yetiştiriciliği ve Ticareti, Bitkisel Yağ Üretim ve Satışı, Distilasyon Üniteleri imalatı dallarında faaliyet göstermek üzere hizmetinizdeyiz.

 

Sizlerin Tıbbi ve Aromatik Bitkiler konusundaki her türlü istek, bilgi ve paylaşımlarınızla yolumuza devam ederek, bu değerleri çiftçimize, ülkemize ve tüm dünyaya kazandırma misyonuyla ilerlemek istiyoruz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR