HAKKIMIZDA

 

Uludağ Herbal markasının temelleri, 2016 yılı Aralık ayında atılmıştır. 11 farklı meslekten girişimcinin çabasıyla Uludağ Agro Tıbbi Aromatik Bitkiler Kozmetik İlaç Gıda Tic. Ve San. Ltd. Şti.şirketi kurulmuştur.

 

Tıbbi ve Aromatik Bitki fideleri, yağları ve distilasyon makineleriyle üretime başlamıştır. Ürün çeşitliliği her geçen yıl arttırılmıştır. Türkiyede yetişmeyen bitkilerin yağları güvenilir üreticilerden ithal edilmiştir. Uludağ Herbal markasıyla yağ ve hidrosol, kozmetik yan ürünleri satışı ve pazarlanması, Uludağ Agro markasıyla fide, fidan, gübre, tohum, makine ve ekipman satışı ve pazarlaması yapılmaktadır.

 

Uludağ Herbal markasıyla yurtiçi ve yurtdışına satışlarımız tüm hızıyla devam etmektedir.  1 ml den 1 lt ye kadar perakende satışları, 1 lt den tonaj bazındaki miktarlara kadar toptan satışlarımız olmaktadır. Bursa Osmangazi bulunan depomuz ve satış noktamızın yanında Bursa Mustafakemalpaşa daki Bitki işleme ve Üretim tesisimizdeki faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bursa içi 6 noktada ürün satışı yapan bayilerimiz bulunmaktadır.

 

2016 yılında başladığımız serüvene her geçen gün güvenli ve doğru ürünü sunarak hizmet vermenin gururunu duymaktayız.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR